הצהרת נגישות

הצהרת נגישות של חברת דשנים מקבוצת ICL  מתחייבת לספק חווית שירות חיובית לכל לקוחותיה. החברה, בסיוע יועצי נגישות, עושה את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים במתן שירותים הוגנים, , נגישים ומקצועיים, בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התשנ”ח-1998 והתקנות שנקבעו מכוחו.

 

שירות לקוחות

כל עובדי החברה, המספקים שירות לקוחות, עברו הדרכה על מנת לאפשר להם לספק שירות נגיש לאנשים עם מוגבלויות ולטפל בקשות הלקוחות בנוגע לנגישות בצורה הטובה ביותר.

נגישות האתר

החברה מאמינה ועובדת למען הזדמנויות שוות במרחב המקוון עבור אנשים עם מוגבלויות.

מידע עבור נגישות באתר

  • אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013.
  • בוצעו התאמות נגישות בהתאם להמלצת התקן הישראלי (SI 5568) להנגשת תכנים מקוונים ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
  • אמצעי נגישות באתר:

o סטנדרטי – האתר נתמך על ידי דפדפנים פופולריים (כגון Chrome, Muzila, Edge), בגרסתם העדכנית, וכן בטלפונים סלולריים.

o הגדלת תצוגת האתר – משתמשים המתקשים לראות ורוצים להגדיל את תצוגת האתר יכולים לעשות זאת על ידי לחיצה בו-זמנית על מקשי “Ctrl” ו-“+” (Control ו-Plus). כל לחיצה על מקשים אלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את גודל התצוגה, הקש “Ctrl” ו-“-” (Control ומינוס) בו-זמנית.

o תפעול האתר באמצעות מקלדת – משתמשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת על מקש Tab תעבור בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור שנבחר.

o תמיכה בטכנולוגיה מסייעת – אתר זה הינו אתר נגיש המתאים לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנות לקריאת מסך. כדי לוודא את הנגישות של תוכן האתר, האתר נבדק באמצעות תוכנת קריאת מסך NVDA.

דרכי יצירת קשר עבור בקשות והצעות לשיפורי נגישות

החברה עושה את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים בשיפור ותחזוקת נגישות האתר. אם נתקלתם בבעיית נגישות או תקלה כלשהי, אנא יידעו אותנו בפירוט התקלה בה נתקלתם, הדפדפן בו אתם משתמשים, מערכת ההפעלה והטכנולוגיה התומכת בה אתם משתמשים (במידה ויש) ואנו נעשה את מירב המאמצים למצוא פתרון עבורך וטיפול בתקלה בהקדם האפשרי.

פרטי התקשרות

אם נתקלתם בבקשות נגישות מיוחדות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם רכז הנגישות שלנו: גדי דהן _ באחת מהדרכים הבאות:

טלפון- 03-3734400

מייל: gadi.dahan@icl-group.com

צורות התקשרויות נוספות:

  • טלפון: 09-6844400
  • באמצעות טופס צור קשר באתר דשנים
  • מייל: contactus@icl-group.com
  • כתובת :דרך דשנים. ת.ד 1428 חיפה 31013